Salihli'de mevcut hava durumu şartları sisli ve yağışlı günleri işaret ediyor. Güncel verilere göre, sıcaklık, nem, rüzgar hızı ve beş günlük tahminlere dair detaylar…

Manisa Salihli Hava Durumu (5 GÜNLÜK)

Manisa'nın Salihli ilçesi, 26 Ocak Cuma günü itibarıyla sisli ve yağışlı bir hava sürecine giriyor. Anlık verilere göre Salihli'de hava sıcaklığı 4,9°C olarak ölçüldü. Nem oranı ise yüzde 100'e ulaştı.

Survivor All Star'da Atakan ile Yasin arasında gerginlik Survivor All Star'da Atakan ile Yasin arasında gerginlik

Saatlik tahminlere göre, önümüzdeki saatlerde rüzgar hızının 3 km/sa olması beklenirken, atmosfer basıncı 1007,1 hPa ve deniz seviyesinde basınç 1020,8 hPa olarak kaydedildi.

Beş günlük hava durumu tahminlerine göre:

  • 26 Ocak Cuma: Salihli'de yağmurlu ve sisli bir gün geçmesi bekleniyor. Sıcaklık 3°C ile 11°C arasında değişecek. Nem oranı yüzde 56 ile yüzde 78 arasında olacak. Rüzgar hızı 13 km/sa olacak.
  • 27 Ocak Cumartesi: Yağmurlu ve sisli bir havanın devam ettiği Cumartesi gününde, sıcaklık 1°C ile 9°C arasında olacak. Nem oranı yüzde 44 ile yüzde 83 arasında değişecek. Rüzgar hızı 8 km/sa olacak.
  • 28 Ocak Pazar: Yağmurlu bir Pazar gününde sıcaklık 3°C ile 9°C arasında olacak. Nem oranı yüzde 64 ile yüzde 88 arasında değişecek. Rüzgar hızı 9 km/sa olacak.
  • 29 Ocak Pazartesi: Salihli'de Pazartesi günü yağmurlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 0°C ile 9°C arasında değişecek. Nem oranı yüzde 59 ile yüzde 88 arasında olacak. Rüzgar hızı 10 km/sa olacak.
  • 30 Ocak Salı: Çok bulutlu bir Salı gününde sıcaklık 0°C ile 11°C arasında olacak. Nem oranı yüzde 45 ile yüzde 89 arasında değişecek ve rüzgar hızı 15 km/sa olacak.

Salihli'de beş gün boyunca sürecek olan bu hava koşulları, vatandaşların günlük yaşantılarını planlarken dikkate almaları gereken önemli faktörler arasında bulunuyor. 

Kaynak: Özkan Çelik