Nisan yağmurlarının faydalarını duyan topluyor Nisan yağmurlarının faydalarını duyan topluyor

Cuma gününün, gündüz kuşağı programları, sevilen yarışmaları, akşamın keyfini ailesiyle birlikte çıkarmak isteyen izleyiciler için günün dizi ve filmleri ve ramazan programlarını detaylıca sizler için derledik…

TRT 1 YAYIN AKIŞI

  • 10.30 Alişan ile Hayata Gülümse
  • 13.15 Kül Masalı
  • 16.30 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması
  • 18.15 Ramazan Sevinci
  • 19.30 Ana Haber
  • 20.00 İddiaların Aksine
  • 20.05 Kara Ağaç Destanı
  • 23.45 Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu
  • 01.00 Mehmed: Fetihler Sultanı
  • 02.30 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması
  • 03.55 Sahur Bereketi

ATV YAYIN AKIŞI

  • 10.00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • 13.00 ATV Gün Ortası
  • 14.00 Mutfak Bahane
  • 16.00 Esra Erol’da
  • 18.50 ATV Ana Haber
  • 19.10 Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar
  • 20.00 Ateş Kuşları
  • 00.20 Aldatmak
  • 02.45 Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur

SHOW TV YAYIN AKIŞI

  • 10.00 Kuzey Yıldızı ilk Aşk
  • 12.30 Aslı Hünel ile Gelin Evi
  • 15.00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
  • 18.45 Show Ana Haber
  • 20.00 Kızılcık Şerbeti
  • 00.15 Sandık Kokusu
  • 03.00 Bahar
  • 05.30 Yeni Gelin

KANAL D YAYIN AKIŞI

  • 09.00 Neler Oluyor Hayatta?
  • 11.00 Camdaki Kız
  • 12.30 Arda’nın Ramazan Mutfağı
  • 13.15 Gelinim Mutfakta
  • 16.00 Arka Sokaklar
  • 18.40 Kanal D Ana Haber
  • 20.00 Arka Sokaklar
  • 00.15 Üç Kız Kardeş
  • 02.00 İnci Taneleri
  • 03.30 M. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti
  • 05.50 Arda’nın Ramazan Mutfağı

STAR TV YAYIN AKIŞI

  • 09.45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • 13.30 Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
  • 16.15 Söz
  • 18.15 Star Haber
  • 20.00 Yalı Çapkını
  • 02.30 Aramızda Kalsın
  • 04.30 Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
  • 05.45 Söz

NOW TV YAYIN AKIŞI

  • 10.30 Çağla ile Yeni Bir Gün
  • 12.00 Fatih Savaş ile Ramazan Sohbetleri
  • 12.45 Sahrap Soysal ile Ramazan Sohbetleri
  • 13.45 En Hamarat Benim
  • 16.30 Gaddar
  • 19.00 Selçuk Tepeli ile Now Ana Haber
  • 20.00 Gaddar
  • 23.45 Orta Sayfa
  • 01.45 Korkma Ben Yanındayım
  • 03.45 Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri
  • 05.45 İnadına Aşk

TV8 YAYIN AKIŞI

  • 08.30 Aramızda Kalmasın
  • 11.15 Survivor All Star 2024
  • 14.00 Survivor Ekstra
  • 16.00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 20.00 Survivor All Star 2024
  • 00.45 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
  • 01.30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 04.00 Oynat Bakalım
  • 05.00 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular

Muhabir: Özkan ÇELİK