İlhan Şeşen’den kötü haber: Kansere yakalandı İlhan Şeşen’den kötü haber: Kansere yakalandı

Özellikle yükselen burcu Terazi olanlar bu tutulmadan doğrudan etkilenecek. Terazi burcundaki bu tutulma, 2025'e kadar olan süreçte yaşanacak olayların bir ön gösterimi olabilir. Peki, Güneş tutulması hangi burç nasıl etkilenecek? İşte 14 Ekim 2023 Güneş tutulması burçlara etkileri...

Güneş tutulmasının etkileri astrolojiyi yakından takip edenler tarafından yakından takip ediliyor. 14 Ekim’de yeni ayla birlikte kısmi Güneş Tutulması meydana gelecek. Tutulma Terazi burcunun 21 06 derecesinde gerçekleşecek. NASA’dan edindiğim bilgiye göre tutulma 4 saat 10 dakika sürecek. 20.55'te meydana gelen tutulma kadersel etkilerle bazı şeylerin irademiz dışında gerçekleşeceğinin sinyallerini taşıyor. Tutulma, tüm burçlar için yeni bir başlangıç ve değişim döneminin habercisi niteliği taşıyor. Bu dönemde kendinize ve hayatınıza dair yeni şeyler öğrenebilir, geçmişle yüzleşebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

14 EKİM 2023 GÜNEŞ TUTULMASI BURÇLARA ETKİLERİ

KOÇ BURCU: İlişkilerde kendini değersiz hissetme ve haksızlıkla karşılaşma durumları öne çıkıyor. Ani iş kararları gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU: Belki hayat rutinlerinizden şikayetçi olabilirsiniz. Ancak bir türlü bunları düzenlemek için gereken adımları atamıyor olabilirsiniz. Sonuç olarak yorgun belki de üşengeç hala gelebilirsiniz.

İKİZLER BURCU: İkizler burçları için tutulma, 3. evlerinde gerçekleşeceği için iletişim, öğrenme ve yakın çevreleri etkileyebilir.

YENGEÇ BURCU: Güneş tutulması sizlerin ev, aile hayatınız, ebeveynler ve yerleşim yerinizle ilgili konuları ön plana getirebilir.

ASLAN BURCU: Yakın arkadaşlarla, kardeşlerle ilişkilerinize odaklanacağınız bir süreç geçirebilirsiniz. Bu ilişkilerde yeni dengeler oluşturmak isteyeceksiniz.

BAŞAK BURCU: Alacak verecek konuları, gelirleriniz, sahip olduklarınız nisan ay’ının ilk yarısında oldukça vurgu kazanacak.

TERAZİ BURCU: Kendiyle yüzleşme ve kişisel gelişim dönemi. Sağlık ve iş hayatında aktif bir dönem başlıyor.

YAY BURCU: Tutulmanın olumlu enerjisi ile çevreniz ve etki alanınız genişliyor. Rehavete kapılmadan bir konuya sıkı sıkı odaklanır ve gerekenleri yaparsanız harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Sorumluluklar, hedefler ve iş hayatı konularını etkileyebilir. Bu dönemde yeni kariyer fırsatları yakalayabilir, kariyer hedeflerine ulaşabilir veya hayatlarında yeni bir yöne gidebilirler.

KOVA BURCU: Hayata bakış şeklinizi genişletip olaylara daha iyimser yaklaşacağınız bu dönemde adil olmaya öncelik vereceksiniz.

BALIK BURCU: Sizin de alacak verecek, ortaklaşa gelirler, borçlar ve krediler gibi sahip olduklarınız, geliriniz, finansal koşullarınız da olumlu etkiler altında olabilir.

CNNTÜRK