banner72

“Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak”

Mesaisine belediye şantiyelerini ziyaret ederek başlayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak diyerek eline aldığı kazmayla yol çalışmasına el attı

“Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak”

Mesaisine belediye şantiyelerini ziyaret ederek başlayan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak diyerek eline aldığı kazmayla yol çalışmasına el attı

12 Nisan 2019 Cuma 12:18
“Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak”

Turgutlu Belediye Başkanı seçilen Çetin Akın görevine hızlı bir başlangıç yaptı. Mesaisine belediye şantiyelerini ziyaret ederek başlayan Başkan Akın, seçim çalışmalarında verdiği sözlerden biri olan ‘Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak’ sözünü yerine getirmek için de ilk kazmayı vurarak çalışmaları başlattı.

BAŞKAN ÇETİN AKIN İLK KAZMAYI VURDU
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, seçim çalışmalarında verdiği sözlerden biri olan ‘Turgutlu’da bozuk yol kalmayacak’ sözünü yerine getirmek için ilk kazmayı da vurdu. Atatürk Bulvarı üzerinde İbramcı Parkı civarında bulunan bozuk yolun tamiratı için ilk kazmayı vuran Başkan Akın “Tüm ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıp Turgutlu'ya sağlıklı ulaşım hakkını geri vereceğiz” dedi.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde sürdürülen yol tadilat çalışması için Atatürk Bulvarı üzerinde İbramcı Parkı civarına giden Başkan Akın, zemini bozuk olan yolun tadilatı için ilk kazmayı vurdu. Turgutlu’da bozuk yol kalmayacağını ve sağlıklı ulaşımı geri kazandıracağını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Seçim döneminde belirttiğimiz gibi göreve geldiğimizde yapacak olduğumuz ilk iş Turgutlu’muzda bozuk yol bırakmamaktı. Bugünde bunun ilk adımını attık, ilk kazmayı vurduk. Seçim artık bitti şimdi ise hizmet zamanı. Turgutlu halkına öncelikli olarak sağlıklı ulaşım hakkını geri vereceğiz. Biz hayatını hak, hukuk ve adalet üzerine kurmuş insanlarız. Tüm ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıp yol sıkıntıları Allah’ın izni ile gidereceğiz” dedi.
Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser ve Fen İşleri Müdürü Yasemin Özay Sungur’un eşlik ettiği yol inceleme gezisinde İbramcı Parkı’nda mola veren Başkan Akın,vatandaşlar tarafından ağırlandı. Güne hemşehrileriyle birlikte kahvaltı yaparak başlayan başkan Akın, kendilerine çalışmaları hakkında bilgi verdi, sıcak ve içten ağırlamalarından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol