banner72

Başkan Ergün Yine Gönülleri Fethetti

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu'da kadınların çay ikramını geri çevirmedi.

Başkan Ergün Yine Gönülleri Fethetti

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu'da kadınların çay ikramını geri çevirmedi.

03 Nisan 2016 Pazar 11:59
Başkan Ergün Yine Gönülleri Fethetti

Turgutlu Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı Hüdavendigar Park ve Gardalya Sokak Düzenlemesi projelerinin açılışları törenle gerçekleştirildi. Açılış törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, eşi Bahar Şirin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Aytaç Yalçınkaya ve Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nde görevli daire Başkanları, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Yörük, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Turgutlu Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Kutar, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
KADINLARDAN BAŞKAN ERGÜN'E ÇAY İKRAMI
İlk olarak Hüdavendigar Parkı'nın açılışı gerçekleştirilirken, açılış törenine Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Mehteri'nin konseri renk kattı. Açılışın ardından Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile birlikte parkı gezen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları geri çevirmedi. Parkta vakit geçiren kadınlar Başkan Ergün'ü selamlayarak çay ikram etmek istedi. Kadınların bu teklifini geri çevirmeyen Başkan Ergün, parktaki kamelyada kadınlarla sohbet etti, çay molası verdi.
ÇOCUKLARLA SEKSEK OYNADI
Başkan Ergün ve beraberindekiler, daha sonra Gardalya Sokak düzenlemesinin açılışını gerçekleştirdi. Vatandaşlar balkonlardan Başkan Ergün'e karanfil attı ve alkışlarla sevgi gösterisinde bulundu. Turgutlulu vatandaşları selamlayarak açılış alanına gelen Başkan Ergün, burada Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Mehteri konserini izledi. Açılışın ardından sokak düzenlemesini inceleyen Başkan Ergün, seksek oynayan çocukların yanına geldi. Çocuklarla birlikte seksek oynayan Başkan Ergün, vatandaşların gönlünü fethetti. Başkan Ergün, her iki açılışta da çocukları top, boyama kitapları ve oyuncakla sevindirdi.
Son Güncelleme: 03.04.2016 11:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol