Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz; “Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 13. etap olarak adaylıkları kesinleşen 55 Belde Belediye Başkan Adayımızın isim listesi aşağıdadır. ”dedi.
İşte belde belediye başkan adayları:
Kütahya Domaniç Çukurca: İlyas Tosun
Kütahya Gediz Eskigediz: Mustafa Arslan
Kütahya Gediz Gökler: Yüksel Arık
Kütahya Gediz Yenikent: Mehmet Karaca
Kütahya Merkez Seyitömer: Halil Öztürk
Kütahya Simav Akdağ: Fethi Özel
Kütahya Simav Çitgöl: Yüksel Ünal
Kütahya Simav Demirci: Rıza Kaplan
Kütahya Simav Güney: Ahmet Çavdar
Kütahya Simav Kuşu: Murat Güntaş
Kütahya Simav Naşa: Mehmet Örenç
Kütahya Tavşanlı Balıköy: Ahmet Artun
Kütahya Tavşanlı Kuruçay: Rengül Atıcı
Kütahya Tavşanlı Tepecik: Halil Yeşil
Kütahya Tavşanlı Tunçbilek: Mustafa Düzgün
Muş Bulanık Elmakaya: Bülent Oğan
Muş Bulanık Erentepe: Cüneyit Aydemir
Muş Bulanık Rüstemgedik: Doğukan Tekin
Muş Bulanık Sarıpınar: Oktay Akdeniz
Muş Bulanık Uzgörür: Enver Yağmur
Muş Bulanık Yoncalı: Kadir Meyveli
Muş Hasköy Düzkışla: Mehmet Sakmuk
Muş Korkut Altınova: Mecit Baycu
Muş Malazgirt Konakkuran: Şehmuz Yıldırım
Muş Merkez Karaağaç: Emrah Miroğlu
Muş Merkez Kırköy: Bekir Yıldırak
Muş Merkez Kızılağaç: Sinan Şakar
Muş Merkez Konukbekler: Ümit Çetinkaya
Muş Merkez Serinova: Şah İsmail Yalınkılıç
Muş Merkez Sungu: Sedat Özcan
Muş Merkez Yaygın: Furkan Yalçın
Muş Merkez Yeşilova: Hakan Kartı
Niğde Altunhisar Karakapı: İmdat Daysal
Niğde Altunhisar Keçikalesi: Mustafa Bıyık
Niğde Bor Bahçeli: Bülent Gözüpek
Niğde Bor Çukurkuyu: Ahmet Halisdemir
Niğde Bor Kemerhisar: Sami Yorgun
Niğde Çiftlik Azatlı: Kasım Polat
Niğde Çiftlik Bozköy: İmdat Binici
Niğde Çiftlik Divarlı: İsa Çınar
Niğde Merkez Aktaş: Erdoğan Şevenk
Niğde Merkez Alay: Cafer Eryılmaz
Niğde Merkez Bağlama: Murat Karakuzu
Niğde Merkez Değirmenli: Hüseyin Uzel
Niğde Merkez Dündarlı: Yunus Emre Çıkan
Niğde Merkez Edikli: Ayhan Aktaş
Niğde Merkez Gümüşler: Recep Çaymaz
Niğde Merkez Hacıabdullah: Recep Doğmuş
Niğde Merkez Karaatlı: Mesut Salik
Niğde Merkez Kiledere: Ali Demirbaş
Niğde Merkez Konaklı: İrfan Ercan
Niğde Merkez Orhanlı: Yılmaz Erdiç
Niğde Merkez Sazlıca: Mustafa Günaydın
Niğde Merkez Yeşilgölcük: Ramazan Tuncay
Niğde Merkez Yıldıztepe: Ömer Kılıçaslan