Yunusemre Belediyesi’nin, zorlu bir yarı yılı geride bırakan çocuklar için düzenlediği Çocuk Şenliği başladı. Yunus Emre Millet Çarşısı’nda 27 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek etkinliklerde çocuklar gönüllerince eğlenecek.

Yunusemre Belediyesi, bu yıl da öğrencileri unutmadı. Birbirinden güzel etkinliklerin yer alacağı Çocuk Şenliği başladı. Yunus Emre Millet Çarşısı’nda gerçekleştirilecek etkinliklerin ilk gününde Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi de çocuklarla bir araya gelerek, neşelerine ortak oldu. Çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ikram eden Başkan Çerçi, onlarla sohbet etti, oyun oynadı. Kurulan oyun parkurunda tatilin keyfini çıkaran çocuklar, arkadaşları ve aileleriyle eğlendi. Etkinlikler kapsamında Millet Çarşısı Fuaye Salonunda Karikatürle Manisa Karikatür Sergisi, örgü bebek oyuncak sergisi, soğuk seramik çiçek sergisi, takı tasarım sergisi de vatandaşların beğenisine sunuldu. Şenlik süresince açık kalacak sergilerin açılışına Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcısı Şule Uygur, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Yunusemre Kent Tiyatrosu da Etkinlik Salonunda Başka Bi Küçük Prens isimli oyunuyla minik tiyatroseverlerle buluştu. İlginin yoğun olduğu oyun izleyenlerinden tam not aldı. 26 Ocak Perşembe günü ise Yunus Emre Millet Çarşısı Etkinlik Salonunda saat 15.00’te Adam Olacak Çocuk isimli müzikal gösteri izleyenlerin beğenisine sunulacak.

ÇEKİLİŞ İLE HEDİYELER DAĞITILACAK 

Şenliğe katılan çocuklar için çekiliş yapılarak çocuklara hediyeler dağıtılacak. Çekiliş kapsamında 3 adet bisiklet, 3 adet tablet, 3 adet akıllı saat, 5 adet satranç, 5 adet mangala sahibini bulacak. Çekilişe katılmak için; https://www.instagram.com/p/CnmCAvVq-8z/?igshid=NTdlMDg3MTY linkine tıklanıp şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Çekiliş sonuçları 27 Ocak 2023 Saat: 18.00’da (drmehmetcerci) Instagram Hesabından açıklanacak.

Selendi yeni güne karla uyandı Selendi yeni güne karla uyandı