Bir restoranda yediği yemekten zehirlenerek hayatını kaybettiği öne sürülen 6 yaşındaki Ece'nin aynı yemekten yiyerek zehirlendiği iddia edilen 4 yaşındaki kardeşi tedavisinin ardından ailesiyle hastaneden ayrıldı.

İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir restoranda yediği yemekten zehirlenerek hayatını kaybettiği öne sürülen 6 yaşındaki Ece'nin aynı yemekten yiyerek zehirlendiği iddia edilen 4 yaşındaki kardeşi tedavisinin ardından ailesiyle hastaneden ayrıldı.

Kontrolden çıkan otomobil ağaca çarparak durabildi Kontrolden çıkan otomobil ağaca çarparak durabildi

Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde 20 Nisan'dan bu yana tedavi gören küçük kardeş cuma günü sevk edildiği Çocuk Servisi'nden taburcu edildi.

Kardeş E.'nin ailesiyle Manisa'ya gittiği ve ilaç tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Diğer yandan anne Hasret, cep telefonuyla hastanede çektiği görüntüleri paylaştı.

Videoda oğluna, "Nasılsın Ege, iyi misin anneciğim? Ben seni çok seviyorum. Bak, anneyle kavuştuk gördün mü?" şeklinde seslendiği, küçük çocuğun da "Evet" yanıtını verdiği duyuluyor.

OLAY

Cihan Mercankaya, 13 Nisan'da, Aydın'ın Didim ilçesine giderken İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir restorandan yedikleri yemekten zehirlendiğini belirttiği eşi Hasret ile 4 ve 6 yaşlarındaki iki çocuğunu Didim Devlet Hastanesine götürmüştü.

Çocuklardan 6 yaşındaki Ece, son olarak sevk edildiği Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde 18 Nisan'da yaşamını yitirmişti. Aynı hastanede tedavi gören 4 yaşındaki kardeşi ise 20 Nisan'da Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesine sevk edilmişti.AA