Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre 57 ile yeni vali atandı. Manisa Valiliği görevini yürüten Vali Yaşar Karadeniz de Sakarya Valiliği görevine atandı. Yapılan atama kararının ardından Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcıları Funda Solak, Ergün Aksoy ve Metin Memiş, Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu da bulundu. Başkan Cengiz Ergün, Vali Karadeniz’e görev süresi boyunca Manisa’ya yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, yeni görevinde başarılar diledi.

İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş okul ziyaretlerini sürdürüyor İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş okul ziyaretlerini sürdürüyor

YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Ergün ziyarette Vali Karadeniz’e yeni görev yerinde başarılar dileyerek, “Hakkınızda hayırlı uğurlu olsun. Ben öncelikle şahsım adına ve bütün Büyükşehir’de çalışanlar adına bütün Manisalı hemşeriler adına bir vekil olarak sizlere teşekkür ediyorum. Vermiş olduğunuz 3 yıllık süre içinde istişarelerle hizmetleri hep yapmaya çalıştık. Güzel anılar paylaştık, duyguları, katkıları paylaştık. Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum. Sakarya’da da bizler inşallah sizleri orada ziyaret etmeye geliriz. Sizleri de yolunuz düşerse Manisa’ya tekrar bekleriz. Hayırlı görevler diliyorum, hakkınızda hayırlı olsun” dedi.

YAPILAN ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Vali Yaşar Karadeniz ise ziyarette, “Mühim olan buraya gelecek arkadaş açısından hem benim açımdan görev yaptığımız yerler ve oranın halkı açısından da hayırlı olması. Bundan sonra bizim yolumuz orda gelecek arkadaşın burada, nöbet değişimi devam edecek. Ben de Manisa’dan ve sizlerden memnun olarak ayrılıyorum. Burada güzel, uyumlu ve verimli bir çalışma ortamımız oldu. Üstelik de bu süreçten önce pandemi ve son olarak Türkiye’nin 11 ilini etkileyen deprem gibi olumsuzluklara rağmen, gayet güzel verimli işler yapıldı bundan dolayı da teşekkür ediyorum sizlere ve ekibinize” dedi. Ziyaret sonunda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yaşar Karadeniz’e hediye takdim etti.