Cani koca ısıtılmış bıçakla işkence yaptı!

İstanbul Sancaktepe'de bir kadın, kocası tarafından iki çocuğunun gözü önünde darbedildikten sonra ısıtılmış bıçak ile işkenceye uğradı. Vücudunda yanık izleri bulunan genç kadın hastanede tedavi altına alınırken, polis ekipleri cani kocayı yakalamak için çalışma başlattı.

Cani koca ısıtılmış bıçakla işkence yaptı!

İstanbul Sancaktepe'de bir kadın, kocası tarafından iki çocuğunun gözü önünde darbedildikten sonra ısıtılmış bıçak ile işkenceye uğradı. Vücudunda yanık izleri bulunan genç kadın hastanede tedavi altına alınırken, polis ekipleri cani kocayı yakalamak için çalışma başlattı.

08 Ekim 2020 Perşembe 11:44
Cani koca ısıtılmış bıçakla işkence yaptı!

Sancaktepe'de bir kadının, kocası tarafından çocuklarının gözü önünde darbedilip, ısıtılmış bıçak ile işkenceye uğradığı iddia edildi. Vücudunda yanık izleri görülen talihsiz kadın, hastanede tedavi altına alındı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Sancaktepe'de meydana geldi. İddiaya göre, 2 çocuk annesi 23 yaşındaki E.A ile 28 yaşındaki eşi Mert Akın arasında çıkan tartışma çıktı. Mert Akın, eşi E.A'ya iki çocuğunun önünde ısıtılmış bıçak ile işkence yaptı. Mert Akın, ardından eşi E.A'dan babasının evine gitmesini istedi. E.A'nın şikayeti üzerine polis ekipleri işkence yaptığı ileri sürülen kocayı yakalamak için çalışma başlattı. Vücudunda yanık izleri bulunan iki çocuk annesi E.A, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi'nde tedavi altına alındı.

"BIÇAĞI OCAĞIN ÜSTÜNDE ISITIP VÜCUDUMA BASTIRDI"

İşkenceye uğradığı iddia edilen E.A, "2 Ekim'i 3 Ekim'e bağlayan gece oldu. Eşimle aramızda çıkan bir tartışma ile başladı ilk önce. Yumruk ve tokat atarak başladı. Sonrasında gözü döndü hırsını alamadı ve daha farklı boyutlara taşıdı. Bir ekmek bıçağı ile bıçağı ocağın üstünde ısıtıp vücudumun birçok, çeşitli yerlerine sıcak bıçağı bastırıp geri çekti. ve bunu bütün gece uyguladı. Sonrasında sabah olduğunda önce kendisi çıktı evden. Ardından ben çocukları alıp anneme gittim. Şikayetçiyim." dedi.

"ÇOK CANİCE BİR SALDIRI"

E.A'ya hastanede refakat eden arkadaşı, "Kız arkadaşım çok talihsiz bir olay geçirdi. Gerçekten ciddi boyutlara varan bir mesele bu. Kötü durumda tedaviye yanıt vermesini bekliyoruz. Çok ciddi ve derin yaraları var. İki haftalık bir süreç var önümüzde. Eğer tedaviye yanıt verirse kısa zamanda taburcu olacak. Tedaviye yanıt vermezse ameliyat olma riski var. Şu an beklemedeyiz. Yarın anestezi altında büyük pansuman yapılacak. Sonrasında doktorlar neyin gerektiğini neyin gerekmediğinin bilgisini verecek. Bunun hiçbir şekilde affı olmayacak, olmamalı da. Çok canice bir saldırı. Dayağın da şiddetin de ötesinde canilik, başka bir şey değil. Susmayacağız biz her zaman yanındayız" dedi.

"VÜCUDUNUN HER YERİNE DARBE VERMİŞ"

Konuşmasına devam eden arkadaşı, "Saldırı ilk önce hafif olarak başlıyor. Tokat ve yumruk atıyor. Arkadaşımın karşılık vermesi onu daha çok şiddetlendiriyor. Yatak odasına kapatıyor, çocukları da yanında tabi. Çocuklarının gözü önünde oluyor her şey. Sonrasında odadan çıkıyor, bıçağı alıyor ısıtıyor ocakta. Soyuyor arkadaşımı, sıcak bıçağı vücuduna basmaya başlıyor. Vücudunun her yerine darbe vermiş diyebilirim. Bu bütün gece devam ediyor. 3 Ekim sabahında arkadaşım acıdan baygın düşünce de kapıyı açıyor. Çocuklarını da al eşyalarını topla babanın evine git diyor. Şu an nerede olduğunu bilmiyoruz adreste bulunamadı. İnşallah bulunur, takipçisi olacağız. Yakalanmadan bırakmayacağız bu işin ucunu." diye konuştu.DHA

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112