Manisa FK’dan zehir zemberek açıklama!

Manisa Futbol Kulübü ile Kırklarelispor arasında oynanan maça, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ın yaptıkları damga vurdu

Manisa FK’dan zehir zemberek açıklama!

Manisa Futbol Kulübü ile Kırklarelispor arasında oynanan maça, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ın yaptıkları damga vurdu

02 Aralık 2019 Pazartesi 13:09
Manisa FK’dan zehir zemberek açıklama!

Manisa Futbol Kulübü ile GMG Kırklarelispor arasında oynanan 2. Lig Beyaz Grubun 15. Hafta müsabakasında maçın hakemi kararlarıyla, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can da tribündeki centilmenlikten uzak davranışlarıyla mücadelenin önüne geçti.

Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan’a el kol hareketine varan sportmenlik dışı hareketler yapan, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’a Manisa FK cephesinden tepki geldi.

İşte ‘Bu nasıl misafirperverlik?’ başlığıyla, Manisa Futbol Kulübü’nden yapılan o açıklama:

“Kurulduğu günden bu yana saha içi ve saha dışında futbolun Fair Play ilkesine sıkı sıkıya bağlı kalan Manisa Futbol Kulübümüz, 2. Lig Beyaz Grubun 15. haftasında konuk olduğu Kırklarelispor deplasmanında hiç de hak etmediği bir muameleye maruz kalmıştır. Maçın hakemi Demokrat Özgür Güneş'in adının aksine adaletsiz kararları bir yana karşılaşmanın son düdüğü ile birlikte GMG Kırklarelispor başkanı Volkan Can'ın kulüp başkanımız Mevlüt Aktan'a yaptığı el kol hareketleri ve sağduyudan uzak söylemlerini üzüntü ile izledik. Can'ın aynı zamanda 2. ve 3. Lig kulüpler birliği başkanı olması yaptığı davranışların vahametini daha da arttırmıştır. Manisa'mıza gelen her kulübün rahat bir şekilde karşılaşmayı izlemesi için elinden geleni yapan kulüp yönetimimiz, protokol tribününde yöneticilerimizin kendisini sağduyulu olmaya davet etmesine rağmen, Volkan Can'ın fitilini ateşlediği olaylar sonucunda bazı GMG Kırklarelispor taraftarlarının saldırısına uğramıştır. Başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuz, emniyet güçlerinin araya girmesi ile staddan çıkarılmıştır. Ev sahibi sorumluluğundan uzak, misafirperverlikten bihaber olan GMG Kırklarelispor başkanı Volkan Can'ın makamına yakışmayan davranışlarını kınadığımızı, yaşanan tatsız olayların GMG Kırklarelispor camiasının sağduyulu taraftarlarına mal edilmeyeceğini bildiğimizi kamuoyuna saygı ile bildiririz...”

Son Güncelleme: 02.12.2019 16:08
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol