Gelecek Partisi Şehzadeler ilçe başkanı belli oldu

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin partilerinin Şehzadeler İlçe Başkanlığına Manisalı esnaf Fatih Özdemir'in atandığını ifade etti.

Gelecek Partisi Şehzadeler ilçe başkanı belli oldu

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin partilerinin Şehzadeler İlçe Başkanlığına Manisalı esnaf Fatih Özdemir'in atandığını ifade etti.

22 Mart 2020 Pazar 13:04
Gelecek Partisi Şehzadeler ilçe başkanı belli oldu

Özdemir'in Kurucu İlçe Başkanlığı belgesini takdim eden Keskin, hedeflerinin en geç bir ay içerisinde Manisa il ve ilçelerinde tüm teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak olduğunu belirtti.

“Türkiye'nin geleceğinin anahtarı Gelecek Partisi” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı Gördes ve Salihli İlçe Başkanlarının atanmasının ardından üçüncü İlçe Başkanlığı atamasını da Manisa Şehzadeler İlçesinde gerçekleştirdi. Gerçekleşen program çerçevesinde Gelecek Partisi Manisa Şehzadeler İlçe Başkanlığı'na Manisalıların yakından tanıdığı Fatih Özdemir'in atandığını kaydetti. Atama Programına Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler ve parti yöneticileri de katılım gösterdi.

Atama programının ardından Özdemir'e görevinde başarılar dileyen Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ partilerine her kesimden büyük bir ilgi ve destek olduğunu belirterek bu teveccühün Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu'na, partilerine ve parti yönetimlerine duyulan güvenden kaynaklandığını kaydetti. Özdağ Mayıs ayı içerisinde Manisa İl Kongresinin de gerçekleştireceklerini ve bu anlamda çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ali 2020-03-22 15:46:13

Sırasımı şimdi?pek bi cacık olacağını sanmıyorum,ne sizden ne babacandan bir halt olmaz.Tayyipten sonra dümeni devralacak liderler lazım bize,biz onun derdindeyiz.siz büyükşehir belediye başkanlığına aday olamadınız diye başka partiye gittiniz.böylemi oluyor dava adamlığı?

Avatar
Cem 2020-03-23 00:41:33

Biraz daha dip dibe girin .. herkes önlem alırken

Avatar
Mahir 2020-03-23 09:22:40

Katıldığı her anma ve kutlama programında sorun çıkaran, bulunduğu mevkiyi güç gösterisine dönüştürüp emir kulu öğretmenlerimizi aşağılayan, kendisini zorla programa davet ettirip "Eski Milletvekili" takdimini kaldıramayıp gencecik öğretmeni ezen, halkına hep hoş gibi görünüp -tüm bunları geçtim- Manisa'nın Kurtuluş Günü Programı'nda okunan bir şiirde adı geçen Kurtuluş Savaşı kahramanlarımızdan Şehit Makbule ve birkaç kadın kahramanımızın adı nedeniyle "Bu nasıl şiir, kim okuttu bunu, Manisa'yı kadınlar mı kurtardı?" diye sunucuya hesap soracak kadar çağdaş (!!!) biri parti başkanı olsa nolur, başkan yardımcısı olsa nolur !!!

Avatar
Sizigidicovidliler 2020-03-23 10:02:47

Asıl salgın bunlar, vatan hainleri