Eryılmaz’dan seçmene çirkin benzetme

Seçim çalışmalarında siyasi üslup ve nezaketi ayağa düşüren Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir ve İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın benzetmeleri seçmeni de çileden çıkardı

Eryılmaz’dan seçmene çirkin benzetme

Seçim çalışmalarında siyasi üslup ve nezaketi ayağa düşüren Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir ve İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın benzetmeleri seçmeni de çileden çıkardı

24 Mart 2019 Pazar 20:25

Siyasi seviyeyi yerle bir eden son açıklama Nurlupınar Mahallesi’nde imarla ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz’dan geldi. Eryılmaz, seçmene çirkin bir benzetmede bulundu. Eryılmaz’ın sözleri,  büyük tepki çekti.

 31 Mart seçimleri için siyasi parti ve adayları çalışmalarını sürdürürken, daha önceki seçimlerde korunan siyasi seviye ve nezaket, bu seçimlerde Millet İttifakı’nın yönetici ve adayları tarafından yerle bir edildi. Bu güne kadar yaptıkları çalışmalarda seçmenin karşısına popülist söylemler ile çıkarak, olur olmaz vaatlerde bulunan Millet İttifakı’nın Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir ve İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz bu kez işi seçmene çirkin benzetmelerde bulunmaya kadar götürdü. 

DİĞER ADAYLARI ELEŞTİRMEK ADINA SEÇMENE HAKARET ETTİ

Millet İttifakı’nın Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir ve İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz seçim çalışmaları kapsamında önceki akşam Nurlupunar Mahallesi’ne gitti.  Burada İl Başkanı Hasan Eryılmaz imarla ilgili bir konuşma yaptı. Cumhur İttifakı’nın adayları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e imar üzerinden yüklenmek isteyen Eryılmaz, sözlerini işi seçmene hakaret etmeye kadar götürdü. Eryılmaz, yaptığı konuşmada “Öbürü dedi ki o yapamadı, ben ondan daha iyisini yapacağım Sonra ne oldu? Biri sizi öbürünün kucağına gönderdi, öbürü diğerinin kucağına gönderdi.” şeklinde sözler sarf etti. Diğer siyasi parti ve adaylarını eleştirmek adına Eryılmaz’ın siyasi seviyeyi yerle bir eden ve seçmene hakarete kadar uzanan sözleri, büyük tepki çekti.

Son Güncelleme: 24.03.2019 20:28
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mustafa 2019-03-24 21:09:58

Terbiyesiz herif

Avatar
Şeffaf ol 2019-03-25 04:05:28

Yönünüzü bu kadar belli etmeyin. Bırakın okuyucular haberi yorumlasın. Esas seviyeyi yerle bir eden, paranın kimden geldiğine göre sözde haberler yapan sizlersiniz.

Avatar
Şehmuzzz 2019-03-24 23:15:12

Sen de benim kucağıma gel diyorsun? Yanii

Avatar
Fahri 2019-03-25 00:22:28

Bu ne saçma bir suçlama iftira etmeyin iyi olan kazansin

Avatar
Hasan uslu 2019-03-24 23:35:55

Oy olmasi Selma gelmez Kumar insanlar a

Avatar
Hakkı 2019-03-25 07:05:08

Eryılmaz kimin adamı? Görevini yapıyor, aday yeterince iyi değil büyükşehirde. Kim sebebi?

Avatar
Bandirmali 2019-04-15 05:29:16

Aday cihan canuyar olsaydı büyükşehir alınırdı.son anda aday değişti büyükşehir kazanımasın diye.