banner72

Cumhur İttifakı Şehzadeler’de seçim startını verdi

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Şehzadeler Belediyesinin Cumhur İttifakı adayı olan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmalarının startını Cumhur İttifakının tarafları olan MHP ve AK Parti teşkilatları ile birlikte verdi.

Cumhur İttifakı Şehzadeler’de seçim startını verdi

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Şehzadeler Belediyesinin Cumhur İttifakı adayı olan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmalarının startını Cumhur İttifakının tarafları olan MHP ve AK Parti teşkilatları ile birlikte verdi.

25 Ocak 2019 Cuma 21:11
Cumhur İttifakı Şehzadeler’de seçim startını verdi

Cumhur İttifakının Şehzadeler Belediye Başkan Adayı olan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmalarına dualarla başladı. Cumhur İttifakının iki tarafı olan AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Ahmet Nalbant ve Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ile birlikte Manisa’nın manevi mimarı olarak anılan Yiğit Başı Veli’nin kabrinin başında dua ederek seçim çalışmalarını başlatan Başkan Çelik, duanın ardından Yiğitbaş Camii önünde vatandaşlara pilav ikramında bulundu.

CUMHUR İTTİFAKINDAN İLK ZİYARET MERSİNLİ’YE”

Yiğitbaş Veli Cami önünde yapılan pilav hayrının ardından AK Parti İl Başkanlığında İl Başkanı Berk Mersinli’yi ziyaret eden Başkan Çelik’ e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Ahmet Nalbant ve Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten’ de eşlik ettiler. Şehzadeler ilçesinde Cumhur İttifakının adayı olarak seçim çalışmalarına dualarla başladıklarının ifade eden Başkan Çelik “Devletimizin bekası, Milletimizin saadeti ve Şehzadelerde yaşayan halkımızın layık olduğu hizmetleri almaya devam etmesi noktasında 31 Mart seçim kampanyamızın startını verdik. İlk ziyaretimizi de AK Parti İl Başkanımız Sayın Berk Mersinli’ye gerçekleştiriyoruz. Biz Cumhur İttifakına inanarak ve Cumhur İttifakının adayı olarak yola çıktık. AK Parti ve MHP Şehzadeler İlçe teşkilatlarımız ile birlikte kampanyamızın startını verdik. Görev yaptığımız 5 yıl süre zarfında vicdanımızı rahatsız edecek hiçbir işin içinde olmadık. Eksiden başladığımız bu yolculukta Şehzadeler ve Manisamızı ilklerle tanıştırdık. Şükürler olsun ki güzel eserler bırakarak gönüllere girdik. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte de Şehzadelerde büyük bir başarıya hep birlikte imza atacağız. Cumhur İttifakı olarak, Büyükşehir Belediyesi ve Manisa’nın 17 ilçesinde bizler kazanacağız. Bu azim ve gayretle de çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizlerin yanında olacak olan tüm teşkilatlarımıza şimdiden çok teşekkür ediyorum. İnşallah elbirliği ile hizmetlerimizi ve birlikteliğimizin ne manaya geldiğini anlatarak büyük bir zaferi inşallah hep birlikte kazanacağız” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI MANİSA’DA EL BİRLİĞİ İLE BAŞARILI OLACAKTIR”

Yapılacak olan yoğun bir çalışma ile 31 Mart gecesi Manisa’da Cumhur İttifakı bayrağının dalgalanacağını ifade eden AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli “31 Mart seçimlerine doğru inşallah Cumhur İttifakıyla birlikte yol alıyoruz. Bizim Manisa’da 1 Büyükşehir ve 17 ilçe adayımız var. Her iki partimizin teşkilatları da bu şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Biz geçtiğimiz günlerde Belediye Başkan adaylarımıza bir toplantıda bir araya geldik ve seçim çalışmalarını masaya yatırdık. Cumhur İttifakı noktasında adaylarımız ve teşkilatlarımız her iki lidere de büyük bir saygı içerisindeler ve seçimlerde hepimiz büyük bir gayretle çalışacağız. Nasip olursa Pazartesi günü Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Cengiz Ergün’ü partimizde ağırlayacağız. Bu ziyarette istişarelerimizi yapıp yol haritamızı çizerek bir başlangıç yapacağız. Hemen sonrasında da sahalarda olacağız. Belediye Başkan adaylarımız ve tüm teşkilat kurullarımız ile yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart gecesi inşallah bu çalışma ile Manisa’da Cumhur İttifakı bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

“ŞEHZADELER’DE CUMHUR İTTİFAKI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ”

Ak Parti İl Başkanlığı ziyaretinin ardından AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Çelik ve beraberindekiler, parti önünde yoğun bir ilgi ile karşılandılar. Cumhur İttifakının adayı olarak Ömer Faruk Çelik’in yeniden adaya gösterilmesinden büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Ahmet Nalbant “AK Parti Şehzadeler İlçe teşkilatı olarak büyük bir mutluluk içerisindeyiz. Şükürler olsun ki Şehzadelerimizin çalışkan ve güler yüzlü başkanı Cumhur İttifakının adayı olarak yeniden Belediye Başkanlığına aday gösterildi. Bugün değerli MHP İlçe Başkanı Şener Özten ile birlikte Başkanımız Ömer Faruk Çelik’i teşkilatımızda ağırlıyoruz. Cumhur İttifakının ruhuna bağlı kalarak, tüm teşkilatımız ile birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz inşallah. Bu gayretle Manisa’da hem Büyükşehir’de hem de diğer ilçelerimizde Cumhur İttifakının bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

“SÖZDE DEĞİL, ÖZDE İTTİFAK”

Şehzadeler ilçesinde Cumhur İttifakı ile birlikte seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Çelik “Şehzadeler’de Cumhur İttifakının adayı olarak bugün seçim çalışmalarımıza start verdik. Değerli MHP İlçe Başkanımız ve AK Parti İlçe Başkanvekilimiz ile birlikte ziyaretler yapıyoruz. Biz söz değil özde bir ittifak yaptık. Cumhur İttifakı yapay bir ittifak değildir. Cumhur ittifakı bir menfaat pazarlığı değildir. Cumhur İttifakı bu toprakların bağımsızlığının tartışılamayacağının, ay yıldız bayrağın gönder dalgalanacağının, birlikteliğinin ittifakıdır. Cumhur İttifakı beklentisiz ve çıkarsız vatanseverlerin bir araya geldiği bir ittifaktır. Biz inanıyoruz ki Manisa’da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere 17 ilçeyi de Cumhur İttifakı kazanacak ve büyük bir zaferi hep birlikte kutlayacağız. 5 yıl önce rabbimizin takdiri halkımızın teveccühü ve sizlerin destekleri ile Belediye Başkanı seçildik. Eksiden çıktığımız bu yolda şükürler olsun ki güler yüzlü, temiz, çalışkan bir belediyeyi kurduk. 67 mahallemize kesintisiz hizmet götürdük. Bu şehirde belediyecilik adına ilkleri başardık. Doğumdan ölüme kadar her alanda vatandaşlarımıza hizmet ederek şehrimizde yaşayan insanlarımızın mutluluğunu temin ettik. İnanıyorum ki 31 Mart seçimlerinde şehrimizde yaşayan her partiden vatandaşımız bu samimi yaklaşımımızın ve çalışmalarımızın karşılığında bizde desteklerini esirgemeyecekler ve yüksek bir oy oranı ile 31 Mart’ta büyük bir başarıya imza atacağız. Ondan sonra da herkesi kucaklayarak, herkese hizmet etme gayesi ile yolumuza devam edeceğiz ve yeni hizmetlerimizi de inşallah şehrimize kazandırarak, bu şehrin hizmetkarı olma yolunda hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKININ SON DURAĞI MHP ŞEHZADELER İLÇE TEŞKİLATI OLDU”

Seçim çalışmaları kapsamında gün boyu ziyaretlerini sürdüren Başkan Çelik ve beraberindekilerin son durağı Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanlığı oldu. MHP İlçe Teşkilatı ziyaretine MHP Şehzadeler Belediye Başkanlığına aday dayı olan Murat Yörük’te katıldı.  Cumhur İttifakı olarak seçim çalışmalarına birlik ve beraberlik içerisinde başladıklarını ifade eden MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten “Dün Ankara’da partimizin aday tanıtım toplantında Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi,  Cumhur İttifakı millet aklıdır. Bu düşünceyle Allah’ın izniyle bugün itibarı ile çalışmalara başladık. Bundan sonra da girilmedik ev sıkılmadık el bırakmadan yoğun bir şekilde çalışacağız. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı Cumhur İttifakının ne olduğu tüm milletimiz görecektir Manisa’da. Rabbimin izniyle Büyükşehir Belediyesinde Cengiz Ergün’ü yine başkan yapacağız. Yine Şehzadeler ilçemizde de Şehzadeler’e çok hizmetler yapmış olan mevcut Başkanımız Ömer Faruk Çelik’i başkan yapacağız. Bu dönem birlikte çalışacağız ve inanıyorum ki başarılı olacağız. Çalışmalarımıza ara vermeden yoğun bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

“SEFER BİZDEN, ZAFER ALLAH’TAN” 

Şehzadeler ilçesinde 2015 yılından bu yana kurulan birliktelikle ilçeye birlik ve beraberlik içerisinde hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Çelik “Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculukta bizleri mahcup etmesin inşallah. Bugün Cumhur İttifakının Şehzadeler Belediye Başkan Adayı olarak kampanyamızı başlattık. Çok şükür 5 yıldan beri yüzümüzü ağartacak olan hizmetleri hep birlikte hayata geçirdik. Şehzadeler Belediyesi olarak Manisa’da birçok ilkleri hayata geçirdik. Tüm bu hizmetlerimizde meclisimizde AK Partili Meclis Üyeleri ile birlikte, Milliyetçi Hareket Partili Meclis Üyeleri de her zaman yanımızda oldular, destek verdiler. Yapılan eserlerde ve hizmetlerde onların katkı ve destekleri her zaman oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçe ’linin önderliğinde, Milletimizin bekası için Ankara’da bir ittifak yapılması söz konusu oldu. Ancak biz bunu zaten 5 yıldır Şehzadelerimizde hayata geçirmiştik. Çünkü biz 5 yıldan beri MHP Teşkilatları ve MHP’li Meclis Üyelerimiz ile birbirimizi kıracak ve rencide edecek en ufak bir davranışta bulunmadık. Karaağaçlı Mahallemizde yapımını tamamladığımız rekreasyon ve piknik alanına Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in ismini verdik. Açılışında da MHP İl, İlçe Teşkilatı ve Milletvekilleriyle hep bir aradaydık. Bizim kucaklayıcı hizmet anlayışımız nedeni ile biliyorum ki MHP’li kardeşlerimiz bizi seviyorlar. Bizde onları seviyoruz. Ancak bugün böylesine bir birliktelik olduğu için güçlerimizi daha da birleştireceğiz. Daha iyi çalışarak daha fazla bir araya geleceğiz ve inşallah Manisa’da başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, 17 içe belediyesini de kazanacağız ve 31 Mart akşamı zafer Cumhur İttifakı olarak bizim olacak. Sefer bizden, zafer Allah’tan. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahcup etmesin inşallah” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Cem 2019-01-25 22:14:50

Ak partinin zemin katını mhp ye versinler, kira falan da vermezsiniz. Şener bey budaklarla aynı yönetimde bulunmayı içine sindirmiş, berk mersinli ne ki? Bu kadar menfaat peşindesiniz, Bu tarafın öbür tarafı da var şükür.

Avatar
Arap Sülo 2019-01-25 22:26:26

Çilli Hasan mı? Yok yahu pilava tav olmuş, pilavcı Hasan...
İçinize sindiriyonuz ya ne diyeyim. Neyin seferi atmayın, 15 temmuz gecesi yoktu kimse hükümet önünde..

Avatar
Hakan Yılmazel 2019-01-25 22:44:56

kaybedecekler başka yolları kalmadı kazanmaları olanak dışı

Avatar
Gerçek 2019-01-25 23:33:11

Geçim ittifakı

Avatar
Fikri 2019-01-26 09:52:01

MHP ye eş başkan da atayın Akparti ilçe başkanını tam olsun.

Avatar
Vatan sever 2019-01-26 12:31:02

Hizmet yapmamış belediye başkanını gösterip ona oy nasıl isteyeceksiniz. BüyükŞehirde Cengiz Ergün e ilçelerde itifakınıza oy yok.

Avatar
Bekçi 2019-01-26 16:28:12

Her şey de ortak olunur bazı şeyler dışında mesala akp mhp ortaklığı kaç milyon oy kaybeden mhp hala daha beka diyorlar bilge lider ne derse o olur biride demiyor sayın bilge liderim akp neler söyledin akp de sana neler söyledi en sonunda dedin bu akp ye oy verecek ülkücü yoktur varsada zaten ülkücü olmamış tır

banner35