MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Aşağıtefen mahallesi Alkanlar mevkiindeki içme suyu deposunun bakım ve onarımını yaparak bölgeye daha sağlıklı ve kesintisiz su ulaşmasını sağladı. Mahalle muhtarı Mustafa Ercan, “En ücra noktaya bile hizmet götürme derdinde olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e bizleri düşündüğü için teşekkür ediyorum” dedi.

BTK’dan izinsiz arama yapan 15 firmaya ceza BTK’dan izinsiz arama yapan 15 firmaya ceza

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede içme suyu depolarını daha sağlıklı hale getirmek amacıyla bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Selendi ilçesine bağlı Aşağıtefen mahallesi Alkanlar mevkiindeki içme suyu deposunda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirildi. İçme suyu depolarında dış cepheden manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilendi. Böylece içme suyu deposu daha sağlıklı bir yapıya kavuştu. Bölgedeki hanelere ulaşan suyun kalitesi ve verimi artırıldı.

“EN ÜCRA NOKTAYA BİLE HİZMET GÖTÜRMEK DERDİNDE OLAN BİR BAŞKANIMIZ VAR”

Mahalle muhtarı Mustafa Ercan, “Mahallemizin Alkanlar mevkiindeki içme suyu deposu çok eskiden inşa edilen ve artık günümüz şartlarına uyum sağlayamayan bir hale gelmişti. MASKİ Genel Müdürlüğüne bildirdikten sonra ekipler, güzel bir yenileme çalışması yaparak, depoyu adeta tekrar canlandırdı. En ücra noktaya bile hizmet götürme derdinde olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e bizleri düşündüğü için teşekkür ediyorum” dedi. HABER MERKEZİ