Manisa’nın Salihli ilçesinde 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaralananlardan birinin daha hayatını kaybetmesiyle ölü sayısı 3'e yükseldi.

Eşini baltayla öldüren adama indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet Eşini baltayla öldüren adama indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet

Cumartesi akşam saatlerinde Salihli’den, Turgutlu istikametine gitmekte olan N. G. (27) yönetimindeki otomobil ile M.B. (36) yönetimindeki otomobil, Sart Işıklı kavşakta çarpışmıştı. İki aracın hurdaya döndüğü kazada 17 yaşındaki M. K. olay yerinde, sürücülerden N. G. ise kaldırıldığı hayatını kaybetmişti. Kazada sürücü M.B. ile araçlarda yolcu konumunda bulunan M.G. (19), C. G. (19), Y.K. (58), E.B. (28) yaralanmış ve çevredeki hastanelere kaldırılmıştı. 

  Yaralılardan C. G. (19) de hastanedeki tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Kazada yaralananların tedavisinin sürdüğü belirtildi.

  Öte yandan kazada hayatını kaybedenlerin Salihli Sanayi Sitesi’nde çalıştıkları ve Salihli’nin Mersindere Mahallesi’nde ikamet ettikleri öğrenildi. İHA