K.Y.Ç. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Manisa Şubesi genel kurula gitti. Sandığa giden emekli polisler Mustafa Okutucu’yu başkan olarak seçti.

Ahmet ÜNSAL/Manisa

Manisa’da 182 emekli polisin yanı sıra kongreye Manisa Emniyet müdürü Ömer Uslusoy, Manisa eski Emniyet müdürü Yavuz Elbirler, Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı İhsan Akyel, İzmir Bayraklı Polis Emeklileri Derneği Başkanı Hacı Mehmet Bektur ve Kuşadası Polis Emeklileri dernek başkanı Zahir Ilgın ve üyeler katıldı.

Emniyet Müdürü Uslusoy, ülkenin asayişinin bugünlere sorunsuz olarak getirilmesinde emekli polislerin büyük katkısının olduğuna işaret ederek,   “Sizler bizler için olmazsa olmazlardansınız. Sizlerin bizlerden isteğiniz, bizim için bir emir olarak algılanacaktır. Çünkü sizler bizlere onurlu bayrağı tertemiz şekilde bıraktınız. Sizlerin hakkınızı ödeyemeyiz. Elimizden ne geliyorsa sizlerin yanınızdayız. Emeklilik sürecinden zor günler geçirdiğinizin de bilincindeyiz.” dedi.

Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Manisa Şube Başkanı Mustafa Okutucu ise yaptığı konuşmasında, “Manisa’daki derneğimiz 1983 kuruldu. O günden bugüne kadar gerek Manisa’dan gerekse şehir dışından emekli olup da ilimize yerleşen meslektaşlarımızı bir çatı altında toplamayı kendimize görev edindik. Kongremize katılan Emniyet Müdürümüz Ömer Uslusoy’a önceki dönemlerde görev yapmış emniyet müdürümüz Yavuz Elbirler’e ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi

   BAŞKAN OKUTUCU’NUN YÖNETİM KURULU

Depremden 42 saat sonra mucize gerçekleşti! Depremden 42 saat sonra mucize gerçekleşti!

Kongreye katılım gösteren 182 üyenin tamamının oylarını alan yeni yönetimin Başkan Mustafa Okutucu, Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Güngör, Sekreter Gökhan Koçtürk, Sayman Ayhan Akçay üyeliğe ise Mahfuz Seven seçildi. Denetim kuruluna ise Ercan Akagündüz, Şener Gökaslan, Emin Öpöz. Disiplin Kuruluna Selahattin Atalay, Ali İhsan Ekici, Ömer Aydın seçildi. Ankara Genel Merkez Delegeliğine ise  Mustafa Okutucu, Mustafa Kemal Güngör, Gökhan Koçtürk, Ayhan Akçay, Mahfuz Seven ve Ercan Akagündüz seçildi…