Manisa’da etkili olan kuvvetli yağışlar nedeniyle vatandaşlar güç anlar yaşarken Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçmiş olsun dileklerini iletti. Ergün, ekiplerin sahada teyakkuz halinde olduğunu duyurdu.

Manisa’nın bazı bölgelerinde etkili olan kuvvetli yağış ve dolu nedeniyle bazı çiftçilerin ürünleri zarar görürken bazı bölgelerde kuvvetli ve anlık yağış nedeniyle vatandaşlar güç anlar yaşadı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, anlık ve çok şiddetli yağışlar nedeniyle güç anlar yaşayan Manisalılara geçmiş olsun dileklerini iletirken Büyükşehir ve MASKİ ekiplerinin ilgili bölgelerde aksiyon aldığını açıkladı.

Ergün, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Geçmiş olsun Manisa'm...

Salihli’de zabıta ekipleri bayram öncesi stok denetimi yaptı Salihli’de zabıta ekipleri bayram öncesi stok denetimi yaptı

Manisa'mız genelinde etkili olan şiddetli yağış ve doludan dolayı ürünleri zarar gören çiftçilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bunun yanı sıra Salihli ilçemiz Köseali, Yağmurlar, Çakaldoğan, Kordon ve Burhan mahallelerinde anlık ve aşırı yağış sonucu dağdan gelen çamur ve rüsubat nedeniyle hemşehirlerimiz güç anlar yaşadı. Büyükşehir Belediyemiz, MASKİ Genel Müdürlüğümüz ve Salihli Belediyemiz ekipleri, bu bölgelerde gerekli çalışmayı yapıyor. Rabbim, bizleri her türlü afetten korusun.”