Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Bora Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ve Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter’i ziyaret ederek, 21 Ocak Cumartesi günü saat 15.30’da oynanacak Pınar Karşıyaka maçına davet etti.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Bora Çaylan, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Aytaç, Ersoy Arslan ve Engin Altun ile birlikte Manisa’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Sırasıyla, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ve Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter’e konuk olan Kulüp Başkanı Bora Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda ve Birlik Başkanlarına kulüp forması da hediye ederek hatıra fotoğrafı çekildi.

“İLK YARININ SON HAFTALARINDA SÜPER LİG’E ISINDIĞIMIZI GÖSTERDİK”

Manisa BBSK Kulüp Başkanı Bora Çaylan, “Bizleri ağırlayan ve maçlarımıza gelerek destek olan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz’a, Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap’a ve Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter’e teşekkür ediyoruz. Kulübümüzün faaliyetlerini yakından takip ettiklerini biliyoruz. Basketbol branşında Süper Lig’e çıkarak şehrimize bir ilki yaşattık. Bu yeni serüvende kalıcı bir yapı oluşturmak için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün liderliğinde çalışmaya devam ediyoruz. Bugün de yaptığımız ziyaretlerde kendilerini 21 Ocak Cumartesi günü saat 15.30’da oynanacak ikinci yarının ilk maçında Pınar Karşıyaka müsabakasına davet ettik ve istişarelerde bulunduk” dedi.

Haluk Levent isyan etti: Bugün 3. gün, fiyat söyleyin hemen gönderelim Haluk Levent isyan etti: Bugün 3. gün, fiyat söyleyin hemen gönderelim