Hain terör saldırısının yaşandığı İstiklal Caddesi'nde Arapça konuşan 3 kişinin çektiği video caddede yürüyenler arasında korkuya neden oldu. Sosyal medyada yayınlanan video tepki çekti.

İstiklal Caddesi'nde biri çocuk 6 kişinin hayatını kaybettiği 81 kişinin yaralandığı bombalı saldırının ardından sosyal medya platformu TikTok'ta paylaşılan bir video tepki topladı.

Yapılan paylaşımda İstiklal Caddesi’nin ortasında Arapça konuşan 3 kişi ellerindeki paketle bir anda koşarak caddede yürüyenler arasında korkuya neden oluyor.

CHP, yol haritasını açıklıyor CHP, yol haritasını açıklıyor

O anları kayıt altına alan 3 kişi bu duruma kahkahalarla gülerek yollarına devam ediyor.

CHP'Lİ GÜRSEL TEKİN: TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI

Görüntüleri paylaşan CHP Milletvekili Gürsel Tekin "Şimdi soruyorum TikTok’ta video çekip İstiklal Caddesi’nin ortasında, Türk milletinin acısıyla alay eden bu insan müsvetteleri hakkında bir işlem yapıldı mı? Hem bu ülkeye gelecekler, hem bu milleti aşağılayacak, hakaret edecekler. Tahammülümüz kalmadı." dedi.

Söz konusu TikTok hesabını da paylaşan Tekin, "Şahsın TikTok hesabı burada. Bu ülke insanlarını kaybetmiş, kardeşlerimizi yitirmişiz, gelmiş İstiklal Caddesi’nde bombalı paket şakası yapıyor. Bunlara izin verenler de bunlar kadar sorumludur." açıklamalarında bulundu.