Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tahminlere göre hafta sonu yerel sağanaklar görülecek. Pazartesi etki alanını genişletecek yağışlarla beraber hava sıcaklıkları hissedilir derecede düşecek.

Çağrı merkezlerini en çok Manisalılar aradı! Çağrı merkezlerini en çok Manisalılar aradı!

Meteoroloji tarafından hafta sonuna ve yeni haftaya dair hava durumu tahminleri yayınlandı. Pazar günü Manisa ve Ege Bölgesi’nin önemli kısmında sağanak bekleniyor, pazartesi ise yağışlar Marmara Bölgesi’ne de yayılacak ve sıcaklıklar hissedilir derecede düşecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Osmaniye, Ordu, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Samsun’un doğu kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yüksekleri ile Ardahan’ın yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde pus ve yer yer sis bekleniyor.