Şehzadeler’den ‘Perşembe Pazarı’ açıklaması

Şehzadeler Belediyesi Başkanı Ömer Faruk Çelik, Perşembe Pazar ile ilgili gerçekleşen toplantının ardından konuştu. Başkan Çelik, “En nihayetinde herkesin kabul ettiği bir çözüm noktasına ulaştık” dedi.

Şehzadeler’den ‘Perşembe Pazarı’ açıklaması

Şehzadeler Belediyesi Başkanı Ömer Faruk Çelik, Perşembe Pazar ile ilgili gerçekleşen toplantının ardından konuştu. Başkan Çelik, “En nihayetinde herkesin kabul ettiği bir çözüm noktasına ulaştık” dedi.

12 Şubat 2020 Çarşamba 15:00
Şehzadeler’den ‘Perşembe Pazarı’ açıklaması

İşte Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in açıklaması;

“Şehzadeler Belediyesi olarak,  bir süredir gündemi meşgul eden Perşembe Pazarı sorununun çözümüyle ilgili, yoğun bir çaba ve emek sarf ettik. Perşembe Pazarı’nın eski garaj alanında kurulması ile ilgili uzun süredir devam eden anlaşmazlıkların giderilmesi ve ortak bir çözüm yolunun bulunması amacıyla,  konunun tüm tarafları ile uzun toplantılar ve görüşmeler yaptık. En nihayetinde herkesin kabul ettiği bir çözüm noktasına ulaştık. Perşembe Pazarı, bu hafta 13 Şubat 2020 tarihinde son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki yerinde kurulacak. Önümüzdeki haftadan itibaren de, yani 20 Şubat 2020 Perşembe gününden itibaren, eski garaj alanındaki pazar yerinde kurulacak. Manisalıların ve pazarcı esnafının mağdur olmayacağı bu çözümle ilgili gayret ve çaba gösteren bütün paydaşlara teşekkür ediyorum”

Son Güncelleme: 12.02.2020 15:07
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Vatandaş 2020-02-12 17:43:01

İlk önce pazarı denetleyin. Tezgahların yarısında etiket yok. Bir çok tezgahta çift etiket var. Yine birçok tezgahta ürünlerin yarım kg fiyatı yazıyor. Bir kısım tezgahta da çift etiket var. Teraziler müşterinin göremeyeceği şekilde yerleştiriliyor. Ya da müşteriye bakan kısmı özellikle bozulmuş. Anlayacağınız her türlü pazarcı hilesi var. Vatandaşı hile ile kandırıyorlar. Bunda en büyük vebal belediyelerin. Hiçbiri görevini yapmıyor. Büyükşehir. Yunusemre. Şehzadeler. Hiçbiri denetim yapmıyor. Olan vatandaşa oluyor.

Avatar
Sevkiyat 2020-02-12 17:05:39

Alem atomu parcacığının parçacığinı bölüyor.Bizim gündem 2 yıldır pazarı nasıl kursak , hayali belediyenin altına mı yoksa sokak arasına mı , beğenmedim.Eve getirsinler.Bırakın artık bu işleri.Herkes 2 yıldır mağdur.Bu mağduriyet Cengiz paşa ve ekibinin halt yemesi şimdide birşey başarmış gibi insanları aldatmayalım.

Avatar
Manisali 2020-02-12 20:12:25

Bence önce kaldırım işkallerine bir son verilmeli . Esnaf işkali ve araç park yerine dönmüş.

Avatar
Sait 2020-02-13 09:43:12

2metreküp suya 90 tl para alan bu haramzadeler belediyesi , Allah sizi bildiği gibi yapsın...

Avatar
Akpınar lı 2020-02-13 17:31:56

Bi dahaki seçimde gelip oy istemeye hangi yüzle gelecekler suya zam elektrik e zam emlak vergisi ne zam gözünü millettin cebine dikmişler onaLara zehir olsun inşAllah

Avatar
emine 2020-02-13 22:16:09

pazarcilar çok kavgacı ayrıca çöp satıyorlar. tabi bukadar şu zammı elektrik millet zor durumda maaş yetmiyor işsizlik almış yürümüş. kartlı kazık şu faturaları ayıp insan olun biraz.

Avatar
Hans Müller 2020-02-14 01:43:16

Her türlü hilebazlığın döndüğü ve sokak sakinleri haricindekileride birgün önceden kurdukları pazar tezgahlarıyla rahatsız eden şu pazarların, çevreye verdiği rahatsızlık öyle birkaç cümleyle anlatılır gibi değil. İlkel bir olaydır. Pazardan alışveriş yapanlar herdaim kandırılıyor, kazıklanıyor. Tezgahın ön tarafı süslü, arka tarafında çöp Satıyorlar.Bağırmadan satamayacaklarını zanneden, kazanmıyoruz diye ağlayan bu sözde esnafın yüzmilyarlık kamyonları da pazarın iki üç sokak arkasındaki yollarıda işgal ediyor❗Bunların çevreye, halka verdiği zarar Belediyenin umurundamı acaba⁉️

Avatar
Vatandas 2020-02-14 21:15:47

Kaldırıma park eden araçlara ceza büyükşehirden kaldırım isgal eden esnafa ceza yok şehzadeler Belediyesi'nin kontrolünde olan yerler özellikle Alaybey köprü manav köprüden tane girişine kadar olan kahveler kaldırım ve yollar dahil işgal ediyor sehzadeler belediyesi bakıyor zabıta dambira dinletiyor ne işe yaradiklari belli defil

banner112