Mahallelere yeterli içme suyu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Çiftçiibrahim Mahallesinde yeni bir sondaj kuyusu açtı.

Mahallelere yeterli içme suyu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Çiftçiibrahim Mahallesinde yeni bir sondaj kuyusu açtı.

06 Haziran 2021 Pazar 18:47
Mahallelere yeterli içme suyu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, açtığı sondaj kuyuları ile ortaya çıkan su ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Kula ilçesine bağlı Çiftçiibrahim Mahallesinde saniyede 7 litre verime sahip bir sondaj kuyusu açıldı. 166 metrede ulaşılan sondajdan Yeşilyayla ve Gölbaşı Mahallesine de su verilecek. Çalışmayı MASKİ İlçe Şefi Tuğba Ural da Çiftçiibrahim Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Kahraman, Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Kuş ve Yeşilyayla Mahalle Muhtarı Mehmet Çavdar ile birlikte yerinde inceledi.  

“CENGİZ BAŞKANIMIZ ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPIYOR”

Çiftçiibrahim Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Kahraman, “Çalışmadan memnunuz. Cengiz Başkanımız çok büyük hizmetler yapıyor” dedi.

“ÇALIŞMADAN ÇOK MEMNUNUZ”

Yeşilyayla Mahalle Muhtarı, “Çalışmadan çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“MASKİ, BİZİ YETERLİ SUYA KAVUŞTURUYOR”

Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Kuş, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürümüz Burak Aslay’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. MASKİ, bizi yeterli suya kavuşturuyor. Allah razı olsun” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112