Başkan Kayda ‘Salihli şahlanacak’ dedi

Salihli Belediye Meclis Salonunda yapılan olağan müdürler toplantısında konuşan Başkan Zeki Kayda, geçmiş dönemde söz verilen tüm projelerin hayata geçirildiğini vurguladı.

Başkan Kayda ‘Salihli şahlanacak’ dedi

Salihli Belediye Meclis Salonunda yapılan olağan müdürler toplantısında konuşan Başkan Zeki Kayda, geçmiş dönemde söz verilen tüm projelerin hayata geçirildiğini vurguladı.

17 Ağustos 2019 Cumartesi 11:32
Başkan Kayda ‘Salihli şahlanacak’ dedi

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, şeffaf ve üretken belediyecilik anlayışı ile hizmetlere devam edeceklerinin altını çizerek, “5 yıllık stratejik plana uygun bir şekilde yeni dönemin startını verdik. Şeffaf ve üretken belediyecilik anlayışımızdan ilk 5 yılda asla taviz vermedik bundan sonra da taviz vermeyeceğiz. Yeni dönemdeki projelerimiz ile Salihli’miz şahlanacak” dedi.  

 Salihli Belediye Meclis Salonunda yapılan olağan müdürler toplantısında konuşan Başkan Zeki Kayda, geçmiş dönemde söz verilen tüm projelerin hayata geçirildiğini vurguladı. Salihli’de yağmur suyu olmak üzere tüm alt yapı sorununun tamamlandığını belirten Başkan Kayda, “Şehrimizi büyütmek ve geliştirmek için ilk dönemimizde büyük işlere imza attık. İlçe merkezi ile mahallelerimize ilk 5 yılda toplam 1 milyon 200 bin metrekare parke taş döşedik. Doğalgaz artık Salihli’ye geldi ve Eylül ayında abonelere dağıtılacak. Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 2. etapta 27 firmaya yer tahsisi yaptık. Yeni kurulacak fabrikalarla birlikte hedefimiz OSB’de 10 bin kişiye iş imkanı sağlamak. Zirai ilaç firması olan AGROBEST, önümüzdeki yıl bin 500 insanımızı istihdam ederek üretime başlayacak. Yeni dönemde işimiz kolay değil ancak çok çalışarak tüm zorlukların üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

Toplantıya, Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Metin Durmaz, Başkan Danışmanı Nuri Kaya ile belediye daire müdürleri katıldı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Kunduz 2019-08-17 20:39:35

Asiktir

Avatar
Ali şan 2019-08-18 11:10:45

Belli oluyo canım sahlandigi kocacesme mahallesinden belli o sol goruslulerin oyunu almak için ismi verilen Bülent Ecevit köprüsünden belli. Sokakların defalarca kazılıp kapatilmasindan belli hiç bir şekilde hiç bir iş yapılmadığı da çok çok belli evlerin önündeki su oatlaklarindan belli işsizlerin alıp başını gittiğinden belli sokakta aç çocukların yatıp kalkmasından belli. Kendi vatandaşımız dururken Suriyelilere kendi belediye aracınizla yemek dagitmanizdan belli zeki başkan.. pazar zabitalarinizi işledikleri suçlardan dolayı susturup bekletmenizden belli. O kadar çok var ki daha sayamadigim rezillikten başka bir şey yapılmadı salihliye. Hayırlı olsun sahlanacak olan salihliye

Avatar
Selçuk 2019-08-22 13:31:16

Yapacaklarınız yaptığınız bülent ecevit köprüsü gibi bitmek bilmeyen yol çalışmaları gibi olacaksa aman yapmayın verilen paraya yazık

Avatar
Mehmet sert 2019-08-23 10:45:58

Pazaryerlerindeki yerler kasabali ve izmirli balikcilara para karsiliginda peskes cekildi salihli esnafi disarda birakildi hemde zeki kayda söz verdiydi salihli pazari salihli esnafinin demisti parayla bu esnafi sattilar basrolde numan yilmaz sebahattin tekdal

Avatar
Turan 2019-09-16 22:46:16

Sizden hicbirsey olmaz

banner112