Ahmetli ve Gölmarmara heyetinden ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz ve beraberindeki heyeti ile Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve meclis üyelerini makamında konuk etti.

Ahmetli ve Gölmarmara heyetinden ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz ve beraberindeki heyeti ile Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve meclis üyelerini makamında konuk etti.

13 Temmuz 2021 Salı 15:21
Ahmetli ve Gölmarmara heyetinden ziyaret

GÖLMARMARA HEYETİNDEN ZİYARET

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz ve beraberindeki heyeti makamında konuk etti. Ziyarette konuşan Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni etti.

Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Aysun Yıldırım ve İbrahim Aydın, Ozanca Mahalle Muhtarı Gürsel Tan, Değnekler Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Çetindur ve Kayaaltı Mahalle Muhtarı Nevzat Başaran ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve AK Parti Grup Başkanvekili Dilşat Ulaş da yer aldı. Ziyarette konuşan Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, Manisa Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu. Yeni hizmet binasının 50-60 yıl boyunca Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından şehre kazandırıldığının hatırlanacağını ifade eden Başkan Öz, “Güzel bir eser kazandırdınız” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, konuklarına teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ziyaret sonunda konuklarına Manisa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini konuklarına armağan etti.

AHMETLİ HEYETİNDEN ZİYARET

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve meclis üyelerini makamında konuk etti. Ziyarette ilçede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan Meclis Üyeleri Salih Tekeli ve Mehmet Ali Çay ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyarette bulundu. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü ile AK Parti Grup Başkanvekili Dilşat Ulaş da yer aldı. İlçede gerçekleştirilen prestij cadde çalışmaları için teşekkür eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasının da hayırlı olmasını temenni etti. Ziyarette ilçede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili de fikir alışverişinde bulunuldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, konuklarına Manisa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini konuklarına armağan etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112