MASKİ’den Gördes’e büyük hizmetler

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes ilçesine bağlı Güneşli, Evciler ve Ulgar Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

MASKİ’den Gördes’e büyük hizmetler

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes ilçesine bağlı Güneşli, Evciler ve Ulgar Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

28 Haziran 2020 Pazar 16:30
MASKİ’den Gördes’e büyük hizmetler

Çevik, 3 mahalleye 122 kilometrelik altyapı çalışması yapılacağını belirtirken, Güneşli Mahallesine Atıksu Arıtma Tesisi yapılacağının da müjdesini verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde mahallelerin su sorunu çekmemesi için projelerini bir bir hayata geçiriyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes ilçesine bağlı Güneşli Mahalle Muhtarı Erdal Terim, Evciler Mahalle Muhtarı Halil Gökkaya, Ulgar Mahalle Muhtarı Zeki Gökçe, Doğanpınar Mahalle Muhtarı Halil Korkmaz, Beğenler Mahalle Muhtarı Ramazan Bayram ve Kobaklar Mahalle Muhtarı Mehmet Deniz ile bir araya geldi. Çevik’e MASKİ Projeler Dairesi Başkanlığından şube müdürleri Tutku Gökçe ve Kadri Akkurt, Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, İlçe Şefi Türker Kesici ve yetkili personel de eşlik etti. Genel Müdür Yardımcısı Çevik, mahalle muhtarlarına MASKİ Genel Müdürlüğünün mahallelerinde gerçekleştireceği çalışmalardan bilgi verdi.

GÜNEŞLİ ADETA YENİLENECEK

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Güneşli Mahallesi’ne kazandırılacak olan projelerin bölgeyi adeta yenileyeceğini belirtti. İdare olarak Güneşli ve Evciler Mahallesine ortak 57 kilometre kanalizasyon hattı, 62 kilometre içme suyu hattı, ile Güneşli’ye 100 ve 400 metreküplük içme suyu deposu yapılacağını, mahalleye Atıksu Arıtma Tesisi inşa edileceğini ve yıllardır yaşanan sorunların tarihe gömüleceğini dile getirdi. Çevik ve beraberindekiler tesis için yer tespiti yaptı.

ULGAR MAHALLESİNE 2,5 KİLOMETRE KANALİZASYON

Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Ulgar Mahallesine 3 kilometre kanalizasyon hattı yapılacağını, kanalizasyon hattının terfi ile Güneşli Mahallesine bağlanacağını belirtti.

KOBAKLAR MAHALLESİ İÇİN ETÜT ÇALIŞMALARI YAPILDI

Kobaklar Mahallesi için projelendirmelerin devam ettiğini belirten, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, etüt çalışmalarının tamamlandığını, planlama yapıldığını söyledi.   

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ahmet 2020-06-28 18:00:52

Milletin rızası olmadan zorla aldıkları parayı ne yapacak lar sonra hizmet ediyoruz diye boy gosteriyorlar yazıklar olsun Cengiz başkana

Avatar
Maski sürekli reklam.. 2020-06-28 23:09:54

Ben anlamiyorum kaç kez dilekçe veriyoruz manisa.merkez 15 km bagyolu Mahallesi'nde kanalizasyon yok su yok yol yok.. Gördes e kupaya gidiyorlar.manisa merkezde 15 km 25 hane susuz yolsuz bı dinleyen bı hizmet eden yok.. anlamıyorum..yollara çiçek ekip bicmekten Bozköy e ışık kandırma yapmaktan merkeze bağlı bagyolu mahallesine gelemiyorlar..hayret..valla hayret..

Avatar
Zillet 2020-06-29 15:42:29

Ce eyer benden önce ölürsen senin mezarına işiyecegim

Avatar
Almanyalı 2020-06-29 15:45:40

Milleten haksız yere alınan para ile hizmet yapıyorsun ha azcık insan utanir ya

banner112