Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 14.00'te MHP lideri Devlet Bahçeli ile bu sene 4. kez buluştu. İki liderin günlük programda belirtilmeyen sürpriz görüşmesi yaklaşık bir saat boyunca devam etti. Erdoğan ve Bahçeli; yeni operasyon, seçimler, NATO'daki gelişmeler ve buğday krizini masaya yatırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14.00'te Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MHP lideri Devlet Bahçeli'yi kabul etti.

Kadir Şeker'in ikinci kez tutukluluğuna devamına karar verildi Kadir Şeker'in ikinci kez tutukluluğuna devamına karar verildi

GÜNLÜK PROGRAMDA YOKTU

Beştepe'deki görüşme saat 14.00'te başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın günlük programında yer almayan sürpriz görüşmede iki lider; Suriye'nin kuzeyine düzenlenmesi beklenen yeni harekatı, Rusya- Ukrayna savaşı nedeniyle yaşanan buğday krizini, Finlandiya ve İsveç'in NATO sürecini ve 2023 seçimlerini ele aldı.

CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti" denildi. SONDAKİKA