Bülent Koşmaz Sağlık ve Sosyal Eğitim Vakfı (BÜKSEV), önceki gece gerçekleştirdiği 'En uzun gecede erken yılbaşı' etkinliğiyle, derneğe gönül verenleri ve Manisalı kadınları bir araya getirdi. Vakıf Başkanı Saaded Koşmaz ve vakıf üyelerinin ev sahipliğinde, Giritligil Otel'de gerçekleşen geceye yoğun bir katılım gösteren davetliler gönüllerince keyifli, eğlenceli bir o kadar da nezih saatler yaşadı.

Konuklarına bir 'Hoş geldiniz' konuşması yapan BÜKSEV Başkanı Saaded Koşmaz, katılımlarından ötürü teşekkür ederek, vakıf hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu. Gerçekleştirdikleri etkinlik ve proje gelirleriyle bugüne kadar 7 bin 500 kanser hastası çocuk ve yakınlarına tedavilerinden ulaşım masraflarına kadar ihtiyaçları için katkıda bulunduklarını, bunun yanında tıp ve sağlık bilimleri alanında eğitim gören öğrencileri desteklediklerini, tüm çalışmalarının bu yönde maddi ve manevi destek projeleri üretmek olduğunu dile getirdi. Vakıf Başkanı Koşmaz, "Kanser hastaları için maddi tedavi imkanlarının yanı sıra bir elin sıcaklığının, bir gülümsemenin ve içten bir duanın da çok değerli olduğunun bilincindeyiz" dedi.

İzmir'de hortum paniği İzmir'de hortum paniği

Yeni yılı karşılama etkinliğine katılan konuklar güzel bir organizasyonla gerçekleştirilen gecede gönüllerince eğlenirken, vakıf yönetimini gerçekleştirdikleri güzel ve faydalı çalışmalarından dolayı kutlayarak, başarılarının artarak devam etmesi dileklerinde bulundular