Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Sait Türek ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle yemekte bir araya geldi. Düzenlenen yemekte, Büyükşehir Belediyesi ve Manisa OSB iş birliğinde yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Eski Manisa Başsavcısı Yıldırım, yeniden Cezaevleri Genel Müdürü oldu Eski Manisa Başsavcısı Yıldırım, yeniden Cezaevleri Genel Müdürü oldu

Yemek programına, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Sait Türek, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Nihat Akyol, Manisa OSB Bölge Müdürü Funda Karaboran ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökmen Aytaç da katıldı. Yemek programında, Büyükşehir Belediyesi ve Manisa OSB iş birliğinde yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulurken Başkan Ergün, misafirperverliği nedeniyle Manisa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Sait Türek’e teşekkür etti.