Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Manisa Futbol Kulübü formasının da yer aldığı “Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi”nin açılışına katıldı.

Türk futbolunu daha ileriye taşımak, çok daha fazla genci futbola teşvik etmek ve futbola karşı ilgiyi artırmak amacıyla "Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi", Cumhuriyet'in 100'üncü Yılı Etkinlikleri kapsamında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açıldı. Açılışa Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan da katıldı.

BAŞKAN AKTAN, “BÜYÜK BİR HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ”

EYT'de kritik gelişme EYT'de kritik gelişme

Manisa Futbol Kulübü formasının da yer aldığı sergiyle ilgili konuşan Başkan Mevlüt Aktan, “Futbolun, büyük bir heyecan ve gururla 100. yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin tarihinde önemli bir yeri var. Biz de Manisa Futbol Kulübü olarak Manisamızı ve şehrimizi Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi’nde temsil etmekten son derece mutluyuz. 2020-2021 sezonunda namağlup şampiyon olarak Türk futbol tarihine önemli bir başarı eklemiş olan Manisa Futbol Kulübümüzün Türk futboluna önemli izler bırakması için büyük bir heyecanla çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifiyle açılan Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi’nin düzenlenmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mevlüt Aktan, daha sonra Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi’nde yer alan Manisa Futbol Kulübü forması ile hatıra fotoğrafı çektirdi. SPOR SERVİSİ