Manisa Baro Başkanı Avukat Ümit Rona ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulla yeniden Manisa Baro Başkanlığına seçilen Rona ve yönetimini kutlayan Başkan Ergün, başarılar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Baro Başkanı Avukat Ümit Rona ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında konuk etti. Geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulla yeniden Manisa Baro Başkanlığına seçilen Rona ve yönetimini kutlayan Başkan Ergün, “Önemli olan kurumların bir arada istişare içerisinde hizmetlerini vatandaşa sunabilmesi. Bu görevler için seçiliyoruz. Rabbim utandırmasın” dedi.

“UYUMLU BİR ÇALIŞMAMIZ OLDU”

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Manisa Baro Başkanı Ümit Rona, “İnşallah, Allah mahcup etmesin. Geçtiğimiz dönem Manisa Büyükşehir Beledisiyle uyumlu bir çalışmamız vardı. Bu dönemde aynı desteğin sağlanacağına, biz de Manisa Barosu olarak hukuki konularda Büyükşehir Belediyesiyle birlikte halkımıza hizmet edeceğimize inanıyorum” dedi.

“BÜYÜK DESTEĞİNİZ OLDU”

Vali Karadeniz, Manisa'da göreve yeni başlayan kamu personeliyle buluştu Vali Karadeniz, Manisa'da göreve yeni başlayan kamu personeliyle buluştu

Alaşehir’de eski garajda Büyükşehir Belediyesi’nin Adliye Sarayı yapılması için hissesini Adalet Bakanlığı’na devretmesi nedeniyle memnuniyetini dile getiren Rona, “Büyükşehir Belediyesi o yerle ilgili hem Alaşehir halkına hem avukat meslektaşlarımıza büyük destek sağladı. Projenin fikri bizden çıktı, ama sizin desteğinizle gerçekleşti. Hayırlı olsun hepimize. Güzel bir çalışma oldu” ifadelerinde bulundu. İHA