Manisa Büyükşehir Belediyesinin Şehzadeler ilçe merkezindeki Avni Gemicioğlu Caddesinde hayata geçireceği prestij cadde projesi öncesinde MASKİ Genel Müdürlüğü, 3 Milyon TL bedelli altyapı çalışmasına geçtiğimiz günlerde başladı. MASKİ Genel Müdürü Ramazan Burak Aslay, da caddede devam eden içme suyu ve yağmur suyu hattı imalat işlerini inceledi.

Marmara Gölü yaklaşık üçte bir oranında küçülecek Marmara Gölü yaklaşık üçte bir oranında küçülecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler ilçe merkezinde yer alan ve ulaşım açısından önemli bir konumda olan Avni Gemicioğlu Caddesinde prestij cadde projesini hayata geçirecek. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ise prestij cadde projesi öncesinde caddede 3 Milyon TL bedele sahip 1150 metre içme suyu ve 585 metre yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarına başladı. Kafelerin ve yaşam alanlarının yoğun olduğu bölgede gerekli güvenlik önlemleri alınıyor. MASKİ Genel Müdürü Ramazan Burak Aslay da içme suyu ve yağmur suyu hattı imalat işlerini yerinde inceledi. Genel Müdür Aslay’a Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir ve Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu ile yetkili personeller eşlik etti.  

CADDE, ALTYAPISI İLE SORUNSUZ, GÖRÜNÜMÜ İLE MODERNLEŞECEK

MASKİ Genel Müdürü Ramazan Burak Aslay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün liderliğinde alt ve üstyapı dönüşümlerine idare olarak yeni yatırımlarla devam ediyoruz. Şehzadeler ilçe merkezimizin ulaşım ve sosyal hayat bakımından önemli bir konumunda olan Avni Gemicioğlu Caddesinde ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğü, okulların da ara tatile girmesiyle birlikte 3 Milyon TL bedelli 1150 metre içme suyu, 585 metre yağmur suyu hattı çalışmasına hızlı bir şekilde başladı. Geçtiğimiz günlerde başladığımız çalışmada hat imalatlarımız herhangi bir sorun yaşanmadan devam ediyor. Ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi bu bölgede prestij cadde projesini hayata geçirecek. Hem çalışma esnasında hem de çalışmalar akşam saatlerinde bittiğinde vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Sağlıklı altyapısı ile modern görünümlü bir cadde olacak. Ayrıca Şehzadeler Belediyesi işbirliği ile Alçıtepe ve Erler Caddesi, İbrahim Gökçen, Çarşı ve Atatürk Bulvarları, PTT ve Çevresinde yapacağımız altyapı ve Büyükşehir Belediyemizin prestij cadde düzenlemeleri için de hazırlıklar sürüyor. Manisamıza hayırlı olsun” dedi.