banner72

Manisa BBSK’dan önemli açıklama

Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübü yaptığı yazılı açıklama ile Voleybol branşını A takım saviyesinde dondurduğunu açıkladı.

Manisa BBSK’dan önemli açıklama

Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübü yaptığı yazılı açıklama ile Voleybol branşını A takım saviyesinde dondurduğunu açıkladı.

09 Ağustos 2018 Perşembe 17:34
Manisa BBSK’dan önemli açıklama

İŞTE MANİSA BBSK’NIN YAPTIĞI AÇIKLAMA;

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü olarak  yapmış olduğumuz yatırımlarımızla şehrimize voleybol sevgisini aşıladığımızı düşünmekteyiz. Açmış olduğumuz spor okullarına olan ilginin de bunun bir kanıtı olarak görmekteyiz.

Bu süreç içerisinde kulübümüz, branş sporcularımıza sağlamış olduğu tesisler ve fiziki imkanlarla da voleybol camiasında örnek gösterilen bir kulüp haline gelmiş olup, alt yapımız ve profesyonel takımızla birlikte Türk voleyboluna yapmış olduğumuz katkı  her kesimin de takdirini kazanmıştır.

Şunun da bilinmesini önemle hatırlatmak isteriz. Manisa Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü yarışmacı olarak katıldığı her branşta en doğrusunu yapmayı ilke edinmiş, başarılı olmayı da hedeflemiş. Bu vizyonla hareket eden kulübümüz son yapmış olduğu yönetim kurulu toplantısında bayan voleybol takımızın 2018-2019 yılı Türkiye Voleybol Bayanlar  1.Ligi’nde yarışmacı kimliğini dondurma kararını almıştır.

Alınmış olan karar kulübümüzün voleybol branşına yaptığı ve yapacağı yatırımların durdurulması olarak kesinlikle algılanmamalıdır. Bu süreç voleybol branşımızda yeni ve sağlam bir yapılanmaya gidileceğinin bir projesidir.

Sadece belirtilmiş olan sezonda bayan voleybol takımımız Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Liginde yer almayacaktır. Bu süreç içerisinde Manisa’nın yetenekli gençleri başta olmak üzere, çevre illerde takip edilecek olan başarılı sporcular alt yapımıza kazandırılacak, yapacağımız yeni yapılanma ile alt yapısı kuvvetlenmiş olan bir takım ile yeniden voleybol liginde yer alacağımızın bilinmesini kamuoyu ile paylaşırız.

Saygılarımızla

                                                                                                         Manisa Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü

                                                                                                                                      Yönetim Kurulu

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol