banner72

Meclis komisyonları belirlendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi meclisinde komisyon üyeleri belli oldu.

Meclis komisyonları belirlendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi meclisinde komisyon üyeleri belli oldu.

15 Nisan 2019 Pazartesi 19:50
Meclis komisyonları belirlendi

İşte komisyonlar ve üyeleri;

HUKUK VE TARİFELER KOMİSYONU;

Mehmet Candan, Mürşit Gedizli, Fedai Kozan (AK Parti), Mehmet Güzgülü  Bilgehan Noyan (MHP), Mehmet Oruç (İYİ Parti), Lütfü Akdağ (CHP)

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

Dilşat Ulaş, Atilla Efendioğlu, Hüseyin Gündoğn (AK Parti), Mehmet Palabıyık, Yücel Kaşıkçı (MHP), Halis Özcan (İYİ Parti), Koray Kaplan (CHP)

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

Gürkan Koyuncu, Ahmet Tonguç, Ali Sezer (AK Parti), Hüseyin Yılmaz, Tanıl Sevenler (MHP), Çetin Çavdarlı (İYİ Parti), Remzi Şirinoğlu (CHP)

TRAFİK VE ULAŞIM KOMİSYONU

Selman Keresteci, Muhammet Arif Alkan, Cemal Gürman (AK Parti), Murat Maan, İbrahim Aydın (MHP), Hasan Aydır (İYİ Parti), Ahmet Tınazlı (CHP)

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

Nurullah Akgün, Salih Tekeli, Mustafa Çamzeybek (AK Parti), Doğan Ensivri, Ünal Kıykaç (MHP), Halil Koç (CHP), Gökhan Köse (İYİ Parti)

AB VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

İlhan Türe, Emin Özarı, Cemal Gürman (AK Parti), Semih Adıgüzel, Ahmet Yılmaz (MHP), Ömer Geriter (İYİ Parti), Bülent Mersinli (CHP)

EĞİTİM-KÜLTÜR-GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

Nurullah Ertaş, Ahmet Esen, Salih Tekeli (AK Parti), Hikmet Çalışkan, Muammer İner (MHP), İlhami Dinçer (İYİ Parti), Fehmi Gülen (CHP)

TURİZM TANITIM VE SANAT KOMİSYONU

Nedim Güler, Mehmet Uygun, Sedat Gül (AK Parti), İbrahim Kilimci, Hayati İmrenlerli (MHP), Ali Çelemenli (CHP), Asım Daban (İYİ Parti)

KENT EKONOMİSİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KOMİSYONU

Nedim Güler, Ercan Bilgiç, Sedat Gül (AK Parti), Ramazan Gürcan Murat Maan (MHP), Ulvi Murat Tunca (İYİ Parti), Ali Zengin (CHP)

ALTYAPI MESKEN VE KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

Mehmet Uygun, Tanju Yelken, Mustafa Çamzeybek (AK Parti), Ahmet Yılmaz, Semih Adıgüzel (MHP), FerdiZeyrek (CHP), Hüseyin Baysal (İYİ Parti)

ENGELLİLER VE KADIN KOMİSYONU

Aysun Yıldırım, Nurullah Akgün, Ahmet Esen (AK Parti), Şerafettin Yüncüoğlu,  Fatma Aslan (MHP), Mustafa Ali Kındıroğlu (İYİ Parti), Fehmi Gülen (CHP)

TARIM HAYVANCILIK VE ORMAN KOMİSYONU

Sedat Aydın, Tanju Yelken, Nurullah Ertaş (AK Parti), Mustafa Uygun, İbrahim Kara (MHP), Mehmet Yavuz (İYİ Parti), Gökhan Yener (CHP).

Son Güncelleme: 15.04.2019 20:55
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol