banner72

İstifa ettiler ama…

Manisa’dan milletvekili olabilmek için istifa eden bir vali, bir kaymakam ve bir belediye başkanı listeye giremedi

İstifa ettiler ama…

Manisa’dan milletvekili olabilmek için istifa eden bir vali, bir kaymakam ve bir belediye başkanı listeye giremedi

21 Mayıs 2018 Pazartesi 17:39
İstifa ettiler ama…

AK Parti Manisa milletvekili aday listesi açıklandı. Listede sürprizler göze çarparken, listeye girenler kadar giremeyenler de dikkat çekti.

Milletvekili olabilmek için istifa eden Burdur Valisi Manisalı Şerif Yılmaz, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluğolu ve Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, açıklanan listede kendilerine yer bulamadı.

Milletvekilliği için makamlarını terk eden üç isimden Vali Yılmaz ve Kaymakam Çorumluoğlu, görevlerine dönebilirken Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene geri dönemiyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Haydar 2018-05-21 18:25:12

Manisa'da hiç Manisa'nın çocuğu kalmamıştı sanki Dursunbey liyi vekil yapacaklardı.

Avatar
Vatandaş 2018-05-23 00:35:25

Bence hiç biri artık geriye görevlerine dönememeli çünkü artık tarafını belirlemişler o vali o kaymakam nasıl tarafsız olur bu saatten sonra bence kendi işlerine bakmalılar ki sivil hayatta nasıl ekmek kazanmak kolaymış öğrensinlet

Avatar
Ali 2018-05-27 11:20:01

Hiç birinin dönmemesi gerekir,tarafsızlığını kaybetmiş oluyor,kıytırık bir memurluk verin de hakkari de her önüne gelen aday olmasın,sende TBMM nin içini görseydin aday olurdun diyen insanları zaten aday yapmasınlar,adamın amacı hizmet değil zaten,TBMM sinin içini çok beğenmiş onun için aday olmuş.gerisini siz düşünün.halka değil de kendine hizmet.sür dağlara,bak ondan sonra her önüne gelen aday olabiliyormu.