banner72

Eski başkan sosyal medyadan teşekkür etti

Turgutlu eski belediye başkanı Turgay Şirin, seçim sürecinin ardından sessizliğini sosyal medyadan bozdu ve açıklamalarda bulundu.

Eski başkan sosyal medyadan teşekkür etti

Turgutlu eski belediye başkanı Turgay Şirin, seçim sürecinin ardından sessizliğini sosyal medyadan bozdu ve açıklamalarda bulundu.

12 Nisan 2019 Cuma 16:23
Eski başkan sosyal medyadan teşekkür etti

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 2014 yerel seçimlerinde MHP’den belediye başkanı olan, 31 Mart 2019 seçimlerinde de Cumhur İttifakı’nın ortak adayı olan Turgay Şirin, yarışı az bir farkla Millet İttifakı’nın adayı Çetin Akın’a kaybetti.

Turgay Şirin, seçim sürecinin ardından sessizliğini sosyal medyadan bozdu ve açıklamalarda bulundu. Şirin, 5 yıl önce Turgutlu halkı tarafından seçildiği göreve, yine Turgutlu halkı tarafından seçilmediğini ve buna da saygı duyduğunu belirtti.

Şirin şöyle devam etti: “Bundan 5 yıl önce sizlerin teveccühü ile ‘Sevdamız Turgutlu’ diyerek çıktığımız yolda şehrimize hizmet etmek için gece gündüz çalıştık. Yeri geldi zorluklarla karşılaştık, sıkıntılar çektik, fakat hep birlikte yürek yüreğe üstesinden geldik. Yeri geldi birlikte yüzlerce mutlulukları paylaştık. Bir olduk, beraber olduk. Hiçbir ayrımı yapmaksızın şehrimizin her köşesine, her vatandaşımıza hizmet götürme gayretinde olduk. Turgutlumuzu kalıcı hizmetlerle buluşturmanın gururunu yaşadık. 5 yıllık hizmetimizin ardından Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı olarak bir kez daha oylarınıza talip olduk. Halkımızın gücünün üstünde bir güç yoktur dedik. Ve sonuç olarak adaylık yarışında bu kez şahsıma görev tevdi edilmedi. Halkımıza hizmet etme yarışında yine halkımızın vermiş olduğu bu kararı saygıyla karşılıyor, şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Turgutlu’muza hizmetkar olmayı bir şeref sayarak, bundan sonrada da Rabbim ömür verdikçe şehrimize hizmet etmeye devam edeceğim.”

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

31 Mart yerel seçim süreci boyunca kendisiyle birlikte çalışan MHP ve AK Parti teşkilatlarını da unutmayan Şirin, “5 yıllık çalışma süremizde tüm Turgutlulularla birlikte teşkilat mensuplarımızdan, meclis üyelerimize, çalışma arkadaşlarımıza, tüm kamu kurum ve kuruluşlarından, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, basın mensuplarımıza kadar beraberce çalıştığımız herkese yürekten teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde ise bizlere inanan, güvenen, samimiyet ve gayretle koşan Milliyetçi Hareket Partili dava arkadaşlarıma, yönetim kadememize, ülküdaşlarıma, ülkü ocaklarından kadın kollarına, Cumhur İttifakı ile kol kola birlikte koştuğumuz AK Partili yol arkadaşlarımıza, ana kademeden, kadın kolları ve gençlik kollarındaki tüm kardeşlerime, arkadaşlarıma, eski, yeni tüm milletvekillerimize ve bizlerle yağmur çamur, sıcak soğuk demeden koşan tüm vefalı Turgutlululara ayrıca basın ve emniyet mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyor, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum, ben sizlerden razıyım, Rabbimde sizden razı olsun, sizlerden de bize haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum. Ve tatbikî desteklerini benden hiç eksik etmeyen her zaman en büyük gücüm olan aileme, değerli eşim ve kıymetli çocuklarıma da bir teşekkür borçluyum, iyi ki varsınız. Bundan sonrada Turgutlu’muz için var gücümle çalışacağımı ve yapılacak tüm güzel işlerin takipçisi olacağımı belirtir, inandığımız ve yürüdüğümüz davamızın başarısı için sizlerle el ele gönül gönüle beraber koşmaya devam edeceğim inşallah. Rabbim memleketimizin birliğini ve bütünlüğünü bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Allah’a emanet olun. Dün, bugün ve daima Sevdamız Turgutlu.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Kasabalı 2019-04-12 19:52:14

Devirteslime bile gelmedin, Turgutlu halkına ayıp ettin. Kasabalı unutmaz bunu...